Online vo svete – Prof. Darius Oko – Duchovná vojna – lepšie je byť Dávidom s Bohom ako Goliášom s diablom

Prof. Darius Oko
Prof. Darius Oko

Streda 29.9.2021 o 21:00 Prof. Dariusz Oko – Duchovná vojna – lepšie je byť Dávidom s Bohom ako Goliášom s diablom, vysielanie bude TU:

Duchovná vojna – lepšie je byť Dávidom s Bohom ako Goliášom s diablom

  • Médiá sú väčšinou v rukách ľavicových ateistov, ktorí majú za úlohu zarábať a získať moc a nie hovoriť pravdu.
  • Tak ako sme zakazovali klamstvá komunistov, tak treba zakazovať klamstvá súčasných ružových neomarxistov.
  • Krajiny, ktoré žili v komunizme majú skúsenosť s propagandou a preto sa vedia lepšie brániť.
  • Za súčasnou neomarxistickou propagandou stoja úplatní sociológovia, psychológovia a iní „odborníci“ a tak je tá propaganda sofistikovanejšia.
  • Novodobí marxisti chcú zmeniť svet zmenou štruktúr, kresťania chcú zmeniť svet zmenou seba samých.- Kresťanská kultúra je najúspešnejšia, no musíme sa ďalej angažovať: v manželstve, rodine a v škole.
  • Musíme strážiť školy. Ak tam vpustíme genderistov je to to isté ako keby sme tam vpustili dílerov drog alebo sexuálnych zvrhlíkov.
  • Pri našej činnosti nechajme konať Pána Boha, Matku Božiu, svätých a anjelov. Náš podiel na tom všetkom je len jedno promile, ale aj to jedno promile musíme urobiť. Musíme sa modliť a konať pokánie.
  • Čerpajme silu zo sviatostí, z adorácie, tak ako to robila matka Tereza a ďalší svätí.- Keď sa modlíme Boh v nás koná a to je najdôležitejšie.
  • Cirkev má pred sebou veľa práce. Treba chrániť deti, mládež, ale aj zraniteľných dospelých. Hriech malého počtu kňazov sa využíva na zničenie celej Cirkvi. A to je pokrytectvo súčasných neomarxistov.
  • Je potrebné sťažiť činnosť a obmedziť zločiny levanduľovej mafie a práve preto som napísal túto knihu.

🙏Prosíme o finančnú podporu pre▶októbrová nepretržitá 31 DŇOVÁ modlitbová reťaz 1-31.10.2021 ▶▶▶▶KLIKNI TU: prispieť na 31 dňový ruženec ✅pomôžte nám ZDIEĽANÍM🙏 pomôžte nám šírením ĎAKUJEME – budujeme spoločné dielo🙏❤️🙏
Stav účtu viete kontrolovať na: nazbieraná čiastka
Len spolu dokážeme tvoriť veľké diela – ĎAKUJEME VÁM❤️

Prosíme Vás – tieto vysielania sú vďaka Vaším príspevkom. Aj 5 eurový príspevok pre nás veľkú cenu. Ak nám chcete pomôcť a podporiť nás jednorázovým finančným príspevkom môžete tak urobiť tu : podporte nás Ďakujeme za každý príspevok. Prosíme modlite sa za nás

➡️➡️➡️ Linky na vysielanie

Facebook klikni TU: SlovenskýDohovorZaRodinu
Facebook klikni TU: SomKatolik

Youtube – klikni TU: SlovenskýDohovorZaRodinu
Youtube – klikni TU: SomKatolí
k

? Nakoľko nás sociálne siete začali blokovať prosíme Vás? o registráciu aby sme Vás vedeli informovať o našich akciách: prihláste sa na odber noviniek

▶️▶️ Vysielanie relácie Online vo svete je organizované a hradené z dobrovoľných príspevkov darcov.
AK CHCETE PRISPIEŤ, môžete tak urobiť na: Podporte nás

Zdieľajte:
Zapnúť upozornenia na novinky a články Aktivovať Nie ďakujem