„Prekrásny nový svet“ – obchod s deťmi pre homosexuálov

Pre niekoho utopická vízia ideálnej spoločnosti, pre iného dystopia – desivá predstava budúcnosti. Predstavte si obchody s deťmi, ktoré si možno kúpiť podľa vkusu a ceny. Vybrať je možné aj farbu pokožky. Trochu ako psy a mačky v útulku pre zvieratá. Prirodzene, spolu so zárukou výmeny živého tovaru, pokiaľ by sa ukázalo, že má chybu. Alebo inak a modernejšie: deti si kupujúci vyberajú z internetových katalógov. S certifikátom kvality a dodávkou do domu.
V istom zmysle takéto praktiky už dávno fungujú. V Paríži sa začiatkom septembra konal veľtrh zameraný na asistovanú reprodukciu, a na proces tzv. náhradného materstva! V Bruseli sa v dňoch 7. – 8. novembra konala konferencia (tentokrát kvôli pandémii iba vo virtuálnej forme) spojená s veľtrhom („Conference and 47/2020 EXPO“) združenia Men having babies (Muži majú deti) pod názvom „Možnosti rodičovstva pre európskych homosexuálov.“ Na nej si robili reklamu firmy špecializujúce sa na uspokojovanie otcovského inštinktu homosexuálov. Boli aj katalógy. Ešte nie „hotových detí“, ale náhradných matiek. Cena celého projektu – vrátane starostlivosti psychológov, celého radu poradcov a právnikov, stretnutí s potenciálnymi rodičmi – sa pohybovala od 95-tisíc do 165-tisíc eur.

V metropole EÚ sa takáto akcia uskutočnila už po šiestykrát. A to aj napriek tomu, že zákon vo všetkých krajinách EÚ zakazuje tzv. prenájom maternice. Vo Veľkej Británii je to povolené, ale iba v prípade „altruistického“ náhradného materstva, čiže pokiaľ to nie je za peniaze. V Portugalsku je táto prax povolená, ale iba v prípade neplodných heterosexuálnych párov a so súhlasom lekárov.

Je to prakticky zneužívanie žalostnej finančnej situácie žien v krajinách ako je Bielorusko, Ukrajina či v treťom svete, bohatými gejmi (Elton John a spol.). Máme tak do činenia s obchodovaním s ľuďmi v pravom zmysle slova. Človek by očakával prudkú reakciu feministiek, organizácií pre ľudské práva, Vatikánu… a ktovie koho ešte. Zavládlo však hluché, desivé ticho.

MH

Zdroj: dorzeczy.pl

Prevzaté z: https://www.christianitas.sk/prekrasny-novy-svet-obchod-s-detmi-pre-homosexualov/

Zdieľajte:
Zapnúť upozornenia na novinky a články Aktivovať Nie ďakujem