Piotr Glas: Satan bude uznaný za pána tohto sveta – časť 1.

Piotr Glas
Piotr Glas

Myšlienky z relácie:

  • Ján Pavol II. ešte ako kardinál povedal: „Čelíme poslednej konfrontácii medzi Cirkvou a Anticirkvou, medzi evanjeliom a antievanjeliom. Táto konfrontácia je v plánoch Božej prozreteľnosti a touto konfrontáciou musí celá Cirkev prejsť.“ Tak ako Ježiš nechal Lazára zomrieť, nechá zomrieť aj Cirkev. Dostane sa do stavu ako keby prehrala, akoby už bola mŕtva. Keď sa bude Antikrist tešiť zo svojho víťazstva, vtedy príde Ježiš a porazí Anticirkev aj Antikrista. Pravá Cirkev nakoniec zvíťazí.
  • Súčasná epocha, v ktorej žijeme, je časom Panny Márie. Panna Mária koná v prospech našej záchrany. Ale koná aj Satan, pretože mu to umožňujeme svojimi hriechmi. Potrebujeme Ježiša Krista na to, aby nám otváral oči a ukazoval cestu. Tento svet je len dočasný. Po ňom nás čaká náručie Matky a Najsvätejšia Trojica.
  • Kríž je obrovský symbol Božej lásky. Sú len dva spôsoby, kedy nie sme v modlitbách vypočutí. Ak nie sú v súlade s Božou vôľou, alebo ak prosíme bez dôvery v Boha. Prijatie a trpezlivé nesenie nášho kríža, absolútna dôvera a odovzdanosť Bohu sú cesty, ako dosiahnuť nebo.
Zdieľajte:
Zapnúť upozornenia na novinky a články Aktivovať Nie ďakujem