Piotr Glas: Modlitba a pôst sú riešením, časť 3.

Piotr Glas
Piotr Glas

V relácii sa dozviete:

  • Incest je pohlavný styk medzi blízkymi rodinnými príbuznými a v našom zákonodarstve je trestný. Z týchto zväzkov vznikajú veľké duchovné záťaže. Často prehliadame nevinné detské hry, kde sa deti hrajú na lekárov, pričom sa brat so sestrou, bratranec so sesternicou dotýkajú intímnych miest. Aj tieto, naoko nepodstatné hry, môžu priniesť duchovnú záťaž, ktorá potom ovplyvňuje celý život daného človeka. Je potrebné sa z tohto hriechu vyspovedať.
  • Z rôznych filmov a literárnych diel poznáme zmluvu s diablom podpísanú vlastnou krvou. Oveľa bežnejšia prax je, že za účelom vyriešenia vážneho problému rýchlym a ľahkým spôsobom, človek ponúkne samého seba k dispozícii diablovi. Otvorí si tým prístupovú bránu a diabol túto bránu rád využíva. Nikdy neskúšajme „malú zmluvu“ na otvorenie dvierok. S diablom sa nikdy nijaký pakt nerobí! Jeho inteligencia je vyššia, ako naša. Preľstí nás, lebo je to ľstivý had.
  • Ak niekto pravidelne zaspáva na sv. omši, duchovných cvičeniach, či prednáškach bez nejakého reálneho dôvodu, častokrát stojí za tým démon smrti. Je potrebné zistiť príčinu. Nemusí byť chyba u toho človeka. Môžu byť za tým jeho rodičia, ktorí vykonali potrat a nepriznali sa k nemu alebo sa vyskytli v rodine samovraždy, príp. vraždy. Toto nepatrí do skupiny posadnutí, ale je to duchovná záťaž, kde je potrebné vykonať modlitby oslobodenia.
  • Niektorí ľudia si myslia, že ak pri posväcovaní fyzicky nedopadne kvapka vody na konkrétny predmet alebo na človeka, tak to posvätenie nie je platné. Pri posväcovaní sa pozerá na úmysel posvätiť konkrétnu vec, alebo osobu. Čiže v úmysle je to posvätenie a nie vo fyzickom spôsobe posvätenia, aj keď ten k tomu patrí.
  • Všetci sa máme stať apoštolmi posledných čias. Máme pomáhať ľuďom nájsť pravdu a nech sa deje čokoľvek, máme ostať v spojení s Bohom.
Zdieľajte:
Zapnúť upozornenia na novinky a články Aktivovať Nie ďakujem