Piotr Glas: Modlitba a pôst sú riešením, časť 2.

Piotr Glas
Piotr Glas

V relácii sa dozviete:

  • Sväteniny automaticky nezabezpečujú ochranu pred zlými duchmi. Nie sú to talizmany! Musíme ich používať s vierou! Patrí sem svätená voda, exorcizovaný olej, soľ… Pri vykonávaní exorcizmu sú sväteniny mimoriadne účinné.
  • Slobodomurári sú satanistická organizácia, ktorá používa akt zasvätenia Luciferovi. Politici, športovci, či umelci sa mu často zasväcujú kvôli dosiahnutiu úspechu, uznania, majetkov a svetskej slávy. Myslia si, že tie hodnoty dosiahnu zdarma, avšak diabol si po čase u nich vyberá svoju daň v podobe duchovných či fyzických problémov… Pomôcť im môžu len kňazi – exorcisti.
  • Rozšíreným fenoménom je slobodomurárstvo v Cirkvi, ktoré bude spôsobovať veľké ľudské problémy… Sv. Maximilián Kolbe založil Rytierstvo Nepoškvrnenej, ktoré je určené na duchovný boj so slobodomurármi.
  • Svedkovia Jehovovi sú sektou neuznávajúcou Krista ako Spasiteľa. Nie sú ani kresťanmi. Katolíci stavajú svoju vieru na pocitoch a emóciách, preto majú problém racionálne argumentovať v prospech svojej viery. Kresťan, ktorý sa nevzdeláva, nedokáže Jehovistom vôbec odolávať a nedokáže ich ani prichytiť pri lži.
  • Na Západe nikto nechodí na sv. spoveď, ale všetci pristupujú k sv. prijímaniu. Nevyznané hriechy spôsobujú svätokrádežné prijímania. Sväté Písmo vraví, že môžeme sv. prijímanie prijímať na svoju záchranu aj na svoje odsúdenie. Práve nevyznané hriechy častokrát vedú k duchovným problémom a niekedy až k posadnutiam.
  • Homosexualita je dnes témou, ktorej keď sa niekto dotkne, okamžite je na neho útočené, je napádaný a znevažovaný. Homosexualita je dôsledkom zranení v rodinách, kde je to veľmi zložité… V Cirkvi je veľa kňazov, ktorí sú homosexuálne orientovaní. Je obrovskou chybou, že sa dovolilo týchto kňazov vysvätiť. Netreba sa však vzdávať, musíme byť pevní vo viere.
Zdieľajte:
Zapnúť upozornenia na novinky a články Aktivovať Nie ďakujem