Čo vám lekár nikdy nepovie o potrate, keď zabíjate svoje dieťa

Sme uprostred globálnej vojny. Toto je vojna medzi kultúrou smrti a kultúrou života – je to vojna medzi marxistickými ateistami, ktorí chcú zaviesť rovnosť a veriacimi v Boha, ktorí chcú zaviesť spravodlivosť. Je to vojna medzi tými, čo chcú zaviesť totalitné diktátorstvo manipuláciou svedomia más, rušenie zákonov a násilie proti tým, ktorí veria v moc Boha, prírodu a rozum a preto bojujú za slobodu a spravodlivosť a vedia, že Boh, príroda a rozum túto vojnu vyhrá.

V súčasnosti je frontová línia boja v Poľsku. Vidíme, že jeden národ za druhým odpadá od Boha ohromujúcim tempom ako napr. Španielsko, Taliansko, Írsko, Malta, ktoré boli po stáročia hlboko katolícke až donedávna. Pôjde Poľsko tiež touto cestou – národ, ktorý bol schopný odporovať nacistickému teroru a komunistickému diktátorstvu mocou katolíckej viery? Všetky katolícke národy neuveriteľne prispeli ku kultúre človeka v umení, architektúre, hudbe, teológii, literatúre, zavedením spravodlivosti pomocou zákonov, morálnych fundamentov spoločnosti ako základu rodiny – tieto národy teraz upadajú do večného pokušenia falošného hada v rajskej záhrade: “Nie, nezomriete. Budete ako Boh.” Ale ten had klame! V prvom rade – všetci zomrieme. Teda vy, ktorí znesväcujete kostoly a ničíte sochy Božej Matky, vy zomriete tiež. Nemáte isté, že sa váš popol recykluje do stromu. Vy tiež máte večnú dušu! Milióny nenarodených detí umiera, pretože ich matky a otcovia chceli mať sex bez ochoty stať sa rodičmi. Radšej zabijú dieťa v každom stupni tehotenstva, ako Joe Biden a Kamala Harrisová, ktorí sa stávajú vodcami USA. 

Milé sestry v Poľsku: Možno niektoré z vás iba bojujú za právo zabiť nenarodené dieťa, ktoré má vážne postihnutie. Je to tiež ľudská bytosť s dôstojnosťou a právom na život. Nechceme spoločnosť, kde iba zdraví majú právo žiť. Neznesiete myšlienku, že sa budete musieť starať o dieťa napr. s Downovým syndrómom. Ste presvedčené, že váš život bude zničený. Je nepochybne ťažké prijať taký osud. Rodičov detí so špeciálnymi potrebami by sme si mali nesmierne vážiť a mali by dostať každú pomoc od svojho okolia a od štátu. Radikálne feministky v Poľsku a na svete však bojujú za viac. Bojujú za “ľudské právo” na potrat! Milé ženy, uvedomujete si, čo žiadate? Po hrôzach a zverstvách vojny sa národy dohodli, že sú práva, ktorým sa teší každá ľudská bytosť jednoducho preto, že každý je človek s dôstojnosťou. Samozrejme ochrana práva na život je podmienkou pre každé iné ľudské právo. Je to skutočne ľudské právo, že niektorí ľudia majú právo zabíjať iných ľudí? Vy ste začali svoj život ako embryo a ja tiež. Boli sme niečím iným ako ľudskou bytosťou v tele matky, ktorá nám dovolila rásť vo svojom tele, až kým neporodila vás a mňa? Áno, môžu byť podmienky, keď je veľmi ťažké znášať dôsledky sexuálneho aktu – život inej ľudskej bytosti. Ale aby ste sa vyhli týmto dôsledkom chcete naozaj zabiť svoje dieťa? Zvykneme používať slovo aborta počítať to na státisíce či milióny: Asi 50 miliónov detí sa zabíja každý rok na svete pred narodením. Ak ste v situácii, keď sa smrť dieťaťa javí jediným východiskom, dajú vám voliť si rôzne metódy a tak je dobré vedieť, aké to sú. 

Uvediem sedem metód zabíjania dieťatka: 

1. Vypudzovacia metóda

V ranom štádiu tehotenstva riziková metóda, ktorú ženy robia samé, ak je potrat zakázaný. Medzinárodná potratová organizácia International Planned Parenthood Federation distribuuje vypudzovacie prostriedky do krajín s vysokou pôrodnosťou. Je tu vysoké riziko od perforácie maternice cez infekcie až po nedokonalý potrat

2. Kyretáž

Používa sa do 12. týždňa tehotenstva. Dieťatku už bije srdiečko, má rúčky s nechtíkmi, rýchlo sa rozvíjajúci mozoček a pohlavné orgány. Maternica sa roztiahne a ostrý nástroj sa vsunie do krčka. Dieťatko sa rozreže a maternica “vyškrabe”. Potratár skontroluje, či sú všetky časti telíčka dieťatka v krvavej mase, pretože zvyšky v maternici spôsobujú vážne komplikácie. 

3. Odsávacia metóda

Odsávacia trubica s rezným nástrojom sa vsunú do maternice a napojí sa na vákuový prístroj. Telíčko sa nareže na kusy a vysaje a maternica sa “vyškriabe”. Od 4. do 6. mesiaca tehotenstva je tento proces stále ťažší. Väzivá dieťatka sú pevnejšie, nemožno ich narezať. Kŕčok maternice sa musí viac roztiahnuť pre väčšie nástroje. Odrežú sa rúčky a nôžky dlhými nožnicami a vytiahnu sa. Potratár počká až dieťa vykrváca a potom odstráni torzo. U väčších detí treba aj rozdrviť hlavičku a vytiahnuť po častiach.

4. Slaný potrat

Používa sa od druhého do počiatku tretieho trimestra. Riziko pre matku je veľmi vysoké, lebo soľný roztok sa môže dostať do krvi. Vysaje sa asi 200 mililitrov plodovej vody a nahradí sa slaným roztokom. Dieťatko to hltá a vdychuje. Hodiny trpí agóniou z otravy soľou, dehydratáciou, krvácaním mozgu a kŕčmi! Za 24 až 48 hodín sa dieťa porodí indukovanými kontrakciami. Matky hovoria, že cítili hodiny divých pohybov dieťatka, ako bojovalo so smrťou. 

5. Potrat antiseptickým Rivanolom

Rivanol obsahuje alkohol a injekciou sa dopraví do plodovej vody. Vnikne cez nechránenú kožu dieťatka a zničí bunky. Alkohol dieťatko otrávi a spôsobí rýchlu zástavu srdca a spustí kontrakcie. Nastane pôrod žlto sfarbeného dieťatka.

6. Vražda dieťatka

Dieťatko sa zabije injekciou do srdca. Potratár ho sleduje ultrazvukom a vpichne mu dlhou ihlou do srdiečka chlorid draselný. Otrava zabráni kontrakciám svalov a zastaví bitie srdiečka. Mŕtve dieťatko sa porodí rozšírením krčka a pomocou hormónových injekcií. Táto metóda sa používa, ak pri umelom oplodnení sa má zabrániť rozvíjať sa viacerým plodom.

7. Neskoré potraty

Tieto metódy sa používajú najmä v USA na zabitie dieťatka až do narodenia alebo lepšie počas pôrodu! Potratár používa ultrazvuk, kliešťami chytí nožičku a vytiahne dieťa okrem hlavičky. Dieťa žije a kope. Potratár mu katéterom vysaje mozog, lebka sa scvrkne a dieťatko možno vytiahnuť celé.

Chemický potrat pilulkou RU-486 (Mifepristone)

Hltať pilulky sa zdá byť menej brutálne. RU-486 možno použiť do konca 2. mesiaca tehotenstva. Extrémne vysoká dávka syntetického hormónu RU-486 zablokuje hormón progesterón potrebný pre tehotenstvo. Maternica sa zmenší, čo zahrdúsi dieťa, to umrie a je vylúčené z maternice. Agónia dieťatka trvá mnohé hodiny a pomaly umiera hladom, smädom a udusením. A plod zvyčajne končí vo WC. Trombóza, embólia, rakovina prsníka, neplodnosť, veľké krvácanie, zlyhanie srdca a arytmia – to môžu byť následky chemického potratu. Toto všetko plus depresia, smútok, zničené vzťahy, nedefinované fyzické bolesti sú symptómy známe ako post-potratový syndróm. Potratári, ktorí zarábajú zabíjaním tisícov detičiek vám o tom nič nepovedia. Milé sestry, ktoré bojujete za právo zabiť svoje dieťa, je toto to, čo chcete? Som si istá, že nie. Vy si proste neviete predstaviť dieťa vo svojom živote. Ale hovorím vám – život má nesmiernu moc. Živé dieťatko, drobučké a bezmocné si nájde miesto na tejto zemi, aby mohlo žiť spolu s vami. Vaše dieťatko vás bude milovať bezpodmienečne takými, aké ste. Nespočetné ženy, ktoré odolali pokušeniu ukončiť život dieťaťa, svedčia o hlbokej vďačnosti, že neupadli do tejto pasce, kvôli radosti, ktorú im dieťatko poskytuje a dodáva im zmysel života. Je niečo dojímavejšie ako úsmev dieťatka – nevinnosti, čistoty, krásy – duše, ktorá hľadí z jeho očiek? Aj keď bolo ťažké prijať tehotenstvo, aj keď bol pôrod bolestivý, matka a dieťatko sú zaplavené hormónom oxytocín, ktorý dáva šťastie a vytvára hlbokú väzbu. Ak dieťatko dostane, čo potrebuje, potešuje všetkých okolo úsmevom, nespútanou radosťou zo života, kreativitou, žiarou v očkách, vyžarovaním aj spiacej tváričky, svojím úplným a neposudzujúcim prijatím matky a otca, aj sveta takého, aký je. Rodičia svedčia o zázraku jeho prebúdzajúcej sa inteligencie, rodina sa teší z jeho prvých slov, kreativity slobodného ducha, z prejavov lásky čistého srdiečka dieťatka. Ak je srdce matky blízko u dieťatka, tak je svet aj pre ňu nový. Nikto vás neprijíma tak dokonale ako vaše dieťa. Toto bude cesta vášho vlastného uzdravovania. Dieťa vás pripúta k samotnému životu a k vašej budúcnosti. Láska, ktorú dieťaťu teraz dávate, sa vám vráti, keď vy budete potrebovať lásku a starostlivosť vašich detí.Všetci chceme tvoriť nový svet ako lepšie miesto. Nechceme ho robiť lepším zabíjaním nenarodených detí. Ak prijmete dieťa celým srdcom, ak mu dáte materinskú starostlivosť, ak ochotne podstúpite aj obety za blaho vášho dieťatka, iste by potom mohlo aj vaše dieťa robiť svet lepším. Radosť a hlboké uspokojenie z naplnenia vášho materstva ako dlho bude treba, bude vašou odmenou. Nebudete čeliť príšernej osamelosti, keď budete staré.

Milé sestry v Poľsku. Potrebujeme vás. Potrebujeme vaše áno životu, vaše áno kultúre života, vaše áno rodine, vaše áno deťom, vaše áno Bohu. Udržiavajte nádherný príklad, ktorým je Poľsko pre svet odolávaním ideológiám a ich smrtiacim dôsledkom mocou viery. Robili ste to predtým, môžete to robiť aj teraz.

(preklad Zuzana Gabriela)

Prevzaté z: https://www.lifesitenews.com/opinion/dear-sisters-in-poland-fighting-for-right-to-kill-your-babies-heres-what-doctors-will-never-tell-you-about-abortion

Zdieľajte:
Zapnúť upozornenia na novinky a články Aktivovať Nie ďakujem