Blížime sa k víťazstvu Nepoškvrneného srdca Panny Márie

Hosť: Michel Rodrigue, kanadský katolícky kňaz, pedagóg, exorcista a opát kláštora bratstva sv. Benedikta Jozefa Labra založeného v roku 2012 v diecéze Amos v Quebecu.

Téma: Varovanie nebeského Otca pre ľudstvo

Za posledných 5 rokov Boh Otec odhalil o. Michelovi množstvo udalostí ohľadom našej budúcnosti, s ktorými sa podelil so svojím biskupom. Niektoré z nich už nastali, iné nás ešte len čakajú. Čas je veľmi vážny.

„Ja nemeškám, hovorí Pán, všetko sa hýbe, nehovor, že som na vás zabudol.“

O. Michel Rodrigue hovorí, že musíme rozlíšiť dve kľúčové udalosti a to koniec nášho času, ktorý bude triumfom Nepoškvrneného srdca Panny Márie tak, ako to sľúbila vo Fatime. Úplný koniec časov bude triumf Božského srdca Ježišovho ako Krista Kráľa. Všetci svätí, naši príbuzní, ktorí sú už v nebi spolu s anjelmi sú pripravení bojovať za nás v poslednej bitke. Bojujú za nás už teraz. Ako posledná prichádza Panna Mária so sv. Jozefom. Zostúpi z útesu skaly priviesť svoje verné deti. Útesom skaly je srdce Ježišovo, ktoré bolo prebodnuté kopijou a ktoré je útočiskom Panny Márie. Srdcia Pána Ježiša a Panny Márie bijú spolu. Preto našim útočiskom musí byť srdce Panny Márie a srdce Ježiša.

„Uvidia dôkaz jeho slávy ktorý osvetlí celú oblohu a nikto tomu nebude môcť uniknúť. Príde zničiť nespravodlivosť a zlo, ktoré vstúpilo do Vašej spoločnosti a do jej štruktúr. Jedine modlitby zjednotené s Nepoškvrneným srdcom Panny Márie nás zjednotia so Srdcom Ježiša Krista a on zmierni mor chamtivosti človeka zmanipulovaného diablom.“

Boh Otec v jednom zo svojich posolstiev povedal o. Michelovi: „Ja si neželám ani smrť ani zatratenie pre nikoho z Vás. Tak veľa utrpenia, tak veľa násilia a tak veľa hriechov sa pácha teraz na tejto Zemi, ktorú som stvoril a ja počujem nárek všetkých mojich detí a bábätiek, ktorí boli zabití hriechom mojich detí, ktorí žijú pod vládou satana. Nezabiješ! (toto prikázanie Boh veľmi zvýraznil) Modlite sa a buďte pevní. Ja nechcem aby ste tak, ako tí ktorí nemajú vieru a ktorí sa budú triasť pri zjavení Syna Človeka práve naopak – modlite sa, radujte sa a prijmite pokoj, ktorý vám dáva môj syn Ježiš. Aké je to pre mňa ťažké, keď musím rešpektovať vašu slobodnú vôľu a pripustiť na vás varovanie. Je to však súčasťou môjho milosrdenstva. Buďte pripravení a bdejte na hodinu môjho milosrdenstva. Žehnám Vás moje deti.“ Je to posledný odkaz. Od dňa kedy Ježiš na kríži zachránil svet to bude jedna z najväčších milostí, ktoré bude dané ľudstvu. Varovanie, ktoré sa spomína v posolstve je udalosť, ktorú sv. Ján Pavol II. nazval Nové Turíce a modlil sa za príchod tejto udalosti.

Ďalej o. Michel popisuje nadchádzajúce udalosti tak, ako mu to vyjavil  Boh Otec:

Náhle slnko mesiac a hviezdy prestanú svietiť. Všetko sa ponorí do tmy a náhle sa na nebi objaví Ježišov znak, ktorí osvetlí celú oblohu. Ježiš bude na kríži – nie v Jeho utrpení ale v Jeho sláve a za ním sa objaví tvár Otca pravého Boha. Z Ježišových rán budú žiariť lúče lásky a milosrdenstva, ktoré budú dopadať na celý svet. Všetko sa v tú chvíľu zastaví. Lúče z Ježišových rán prebodnú všetky srdcia ako ohnivé jazyky a my sa uvidíme ako v zrkadle. Uvidíme naše duše – aké sú vzácne pre nášho Otca a budeme vidieť všetko zlo, ktoré je v nás. Bude to trvať asi 15 minút a v tomto okamihu všetci uvidia kde by išli keby práve zomreli – do neba, očistca alebo pekla. Tí, ktorí by išli do pekla budú horieť. Ich telá nebudú zničené ale budú cítiť presne to aké je peklo. Pretože oni sa tam už nachádzajú a jediné čo im chýba je to cítiť. Bude to však požehnanie,pretože budú prosiť o odpustenie a to bude ich spása. Po tejto udalosti bude nasledovať ďalší jedinečný dar – doba pokánia, ktorá bude trvať asi 6 a pol týždňa, kedy diabol nebude môcť konať a každý bude mať slobodnú vôľu bez pôsobenia zla sa rozhodnúť. Existujú len dve cesty – cesta Boha alebo cesta diabla. Čas milosrdenstva sa skončí a nastane čas spravodlivosti. 
Ježiš skrze sv. sestru Faustínu hovorí, aby sme obnovili svoje zasvätenie Najsvätejšiemu srdcu Ježišovmu a Nepoškvrnenému srdcu Panny Márie.

O. Michel vo videu tiež popisuje životnú udalosť, v ktorej počas svojho siedmeho infarktu stretol posadnutého muža, ktorý povedal, že túži horieť v pekle, čo sa mu v tom momente aj splnilo – oblečenie, ktoré mal oblečené zhorelo, museli ho uložiť na železnú posteľ bez matraca, lebo všetko čoho sa dotkol horelo. Muž zažíval neuveriteľné bolesti. Pokračovanie tohto príbehu nájdete vo videu pod článkom. Je to príbeh, ktorý sa jednoznačne oplatí vypočuť.

V článku je len skrátený obsah toho čo o. Michel hovorí, preto Vás pozývame k vypočutiu si celého videa, ktorý nájdete tu:

Zdieľajte:
Zapnúť upozornenia na novinky a články Aktivovať Nie ďakujem